چند خط درباره ما

ما به کیفیت و اصالت،
باور داریم!

همکاری با بهترین برند ها

همکاری با بهترین برند های حوزه ماشین آلات صنعتی پوشاک، به شما تضمین یک خرید اصل و با ضمانت را می دهد.

نرم افزار optigarment

نرم افزار طراحی 0100، یکی از جدیدترین نوآوری های حوزه پوشاک بوده است که شما میتوانید در لینک زیر راجع به آن بیشتر بدانید.

درباره صفرصد پوشاک

صفرصد پوشاک به‌عنوان پیشرو در حوزه تجهیزات مرتبط با صنعت پوشاک، افتخار دارد که از سال 1400 تاکنون، به عنوان مرجعی معتبر برای فروش ماشین‌آلات و لوازم جانبی، توسعه نرم‌افزارهای تخصصی، برگزاری دوره‌های آموزشی حرفه‌ای، و همچنین راه‌اندازی خطوط تولید پیشرفته خدمت‌رسانی می‌کند. بنیان‌گذاری شرکت با تکیه بر تخصص و تجربه مدیران برجسته صنعت ماشین‌آلات کشور، بستری مستحکم را برای ارائه خدمات نوآورانه و با کیفیت مستقر کرده‌ است.

ما با اتکا به دانش تخصصی و به‌روز، پایه‌گذار استانداردهایی برتر در خدمت‌رسانی هستیم و در جهت بهبود فرایندها و افزایش بهره‌وری کسب‌و‌کار شما بی‌وقفه کوشا خواهیم بود.

نرم افزار optigarment

این نرم افزار به شما امکان مدیریت بهینه تمامی مراحل تولید پوشاک را می دهد. این نرم افزار در چندین ورژن منتشر شده و مناسب برای کارخانه ها، مزون های شخصی و کارگاه ها می باشد!

صفرصد، راهی برای تولید بهتر!

صفرصد پوشاک، بر آن است تا همواره گامی جلوتر از نیازهای روز بازار حرکت کرده و مشتریان محترم خود را در مسیر توسعه و تعالی یاری رساند. اعتماد و رضایت شما، ارزشمندترین دارایی ماست و این شرکت در کنار شما، آماده ارائه بهترین خدمات در سریع‌ترین زمان ممکن می‌باشد."